IN FIDUCIA NEKRETNINE d.o.o.

Istarska 10, 52440 TAR, Hrvatska
Aktivan
OIB 11943057085
MBS 040297000
Datum osnivanja 5.2.2013.

Osnovne informacije

Naziv
IN FIDUCIA NEKRETNINE d.o.o. za upravljanje nekretninama i turistička agencija
MBS
040297000
OIB
11943057085
Datum osnivanja
5.2.2013.
NKD
L6832 - Upravljanje nekretninama uz naplatu ili na osnovi ugovora;
Veličina poduzeća
Mali
Registarsko tijelo
Trgovački sud u Pazinu

Kontakti

tel

Tvrtke na istoj adresi

Istarska 10, 52440 TAR, Hrvatska
Naziv OIB Vlasnik
CAFFE DEL SOL, obrt za ugostiteljstvo, vl. Lana Blažević, Vabriga, Lanterna 27 70479726959 BLAŽEVIĆ LANA
GIRASOLE, obrt za frizerske usluge, vl. Lorena Deković Labinac, Tar, Brajde 10 40325260106 DEKOVIĆ LABINAC LORENA
Total Art j.d.o.o. 54673796613 Mirko Keglević
UDRUGA GRAĐANA "NOVI VAL" 27995923655
UDRUGA IZNAJMLJIVAČA TAR-VABRIGA 26371894243
DHARMA 32760005214
SK "ISTRA TAR-VABRIGA" 28209852137
ZTT-CIT 38993115401
BK TAR-VABRIGA 03322824908
NK "ISTRA" TAR - TORRE 09823208229
GKT 16330376178
OTK-ISTRA 71582688611
UDRUGA GRAĐANA "LANTERNA" OPĆINE TAR-VABRIGA 48439883546
UDRUGA TIM SAMURAJ 41132647072
HU VALSANTA 27506475021
DVD"LAMPO" TAR-VABRIGA 28698690007
TTK TAR-VABRIGA 27950522057
Uslužni obrt SUZY vl. Suzana Radojković Tar, Brajde 14 a 19009196780 RADOJKOVIĆ SUZANA
"NIKOL LINE" OBRT ZA PRIJEVOZ PUTNIKA I UGOSTITELJSTVO, VL. ANTON STOJNIĆ, TAR, POREČKA 1 70946578124 STOJNIĆ ANTON
DUSPI, obrt za taksi službu, vl. Ivica Duspara,Tar Porečka 2 G 46381897484 DUSPARA IVICA
"ALAN" POLJOPRIVREDNO-TRGOVAČKI OBRT, VL. VALTER KNAPIĆ, TAR, ST. VALETA 3 89938347927 KNAPIĆ VALTER
AUTOMEHANIČARSKI OBRT "DORIJANO", vl. DORIJANO NAPEROTIĆ, TAR, BORGO 2 A 68024876708 NAPEROTIĆ DORIJANO
OBRT ZA MORSKI RIBOLOV, VL.RAUNIK BRANKO, TAR, GLAVICA 23 77016912385 RAUNIK BRANKO
ZIRDUM USLUGE d.o.o. 71918864387 Marija Zirdum
BONUM, obrt za poslovno savjetovanje, vl. Sandro Lovrić, Tar, Brajde 16 79688434178 LOVRIĆ SANDRO
Trgovački obrt "CARTOLERIA BRUNO" vl. Bruno Bernobić Lanterna, hot. Tamaris 36508459137 BERNOBIĆ BRUNO
CoreIT, obrt za informatičke usluge, vl. Marko Bužan, Tar, Brajde 20 C 79041720395 BUŽAN MARKO
DADO MONT, obrt za građevinarstvo, vl. Damir Todorović, Tar, Porečka 36 92998063673 TODOROVIĆ DAMIR
VOJKA, OBRT ZA PRIJEVOZ PUTNIKA MOREM I PRIOBALJEM I MORSKI RIBOLOV , VL. PATRICIO VIZINTIN, TAR, POREČKA 19 35357907949 VIZINTIN PATRICIO
OBRT ZA POLJOPRIVREDU I TRGOVINU COCOLO VINA, VL. ELVIO KOKOLO TAR, ISTARSKA 4 23916352867 KOKOLO ELVIO
SAŠA, obrt za trgovinu, vl. Saša Zović, Tar, Borgo 28B 90132202249 ZOVIĆ SAŠA
Trgovački obrt "MESNICA VLADO" vl. Vladimir Legović Tar, Borgo 35 85107592803 LEGOVIĆ VLADIMIR
GOLLER-TOURS d.o.o. 55096032406 Vakantieplezier.nl B.V., Nizozemska, Broj iz registra: 08133007, Naziv registra: Trgovački registar Nizozemske gospodarske komore, Nadležno tijelo: Trgovački registar Nizozemske gospodarske komore
SOKOLOVIĆ, d. o. o. 75679990220 Renato Sokolović
ELEKTROMEHANIKA PODREKA d. o. o. 60813696263 Denis Podreka
FINIDA d.o.o. 40833145644 MOMPERLON društvo s ograničenom odgovornošću za projektiranje, gradnju i savjetovanje, pod MBS: 040268723, upisan kod: Trgovački sud u Pazinu
IMOTA d.o.o. 68288666079 Tomislav Karoglan
DORO COMMERCE d. o. o. 89907158197 ALEN BERNAZZA
PIRAMIDA d.o.o. 54890989849 Miloš Rapaić
IstraDrive, obrt za usluge i taxi prijevoz, vl. Antonio Vuk, Tar, Brajde 38 56181624709 VUK ANTONIO
PENSITO ADRIATIK d.o.o. 18496175911 BADINOTTI GROUP S.P.A., dioničko društvo, Italija, Broj iz registra: 06849000960, Br. REA: MI - 1921070, Naziv registra: Registar trgovačkih društava, Nadležno tijelo: Komora za gospodarstvo Milana, Monze, Brianze i Lodija
MEG - AL d. o. o. 67119897928 CLAUDIA RADOICOVICH DIKLIĆ
ULIKA d. o. o. 58470310870 Miro Sokolović
MARINA NAUTILUS d.o.o. 73597136021 Marko Ljubić
JURILJ d. o. o. 13388979400 Dragan Jurilj
IVAN MILIĆ, DR. DENT. MED. 37712195624
KREATOR ISTRA j.d.o.o. 18662846240 Denis Dedić
Dječji vrtić "Morski konjić" - Scuola materna "Cavalluccio marino" 08139921216 OPĆINA TAR-VABRIGA-TORRE-ABREGA
DUJAKOVIĆ USLUGE j.d.o.o. 43124351407 Duško Dujaković
SHIRLEY I GARRAWAY ISKUSTVO d. o. o. 56731224798
UDRUGA UGOSTITELJA OPĆINE TAR-VABRIGA "TRI GUŠTA" 12034538417
FEEL ISTRIA j.d.o.o. 10365150240 Roy Daniel Corrigan
ALFA ENERGY d.o.o. 60167814412 Mato Jakovljević
POME d.o.o. 15648935299 Roberto Fornari
EMPIRE, obrt za poslovanje nekretninama, vl. Vilijam Mendiković, Tar, Istarska 49 A 26604940192 MENDIKOVIĆ VILIJAM
KARAVAN SERVIS BENI, obrt za uslužne djelatnosti, vl. Zoran-Beni Božer, Tar, Borgo 23 26151649060 BOŽER ZORAN-BENI
ADRIA SERVIS, obrt za uslužne djelatnosti, vl. Bojan Ljubić, Tar, Glavica 6 59935467577 LJUBIĆ BOJAN
D.C.M. consulting d.o.o. 03332064632 Marco Di Caterina
LEGNO DESIGN d.o.o. 41089990959 Irena Rozman
ELEKTRO MARJANOVIĆ d.o.o. 78282798867 Josip Marjanović
ĐUKIĆ PUTZ, OBRT ZA ZAVRŠNE RADOVE U GRAĐEVINARSTVU, vl. STIPO ĐUKIĆ, POREČ, TAR, BRAJDE 26 76867596888 ĐUKIĆ STIPO
OBRT ZA MORSKI RIBOLOV, VL. RELVIS GLAVIĆ TAR, ISTARSKA 6 D 99571228951 GLAVIĆ RELVIS
GRADITELJSTVO MERLIN j.d.o.o. 85873076621 Marko Merlin

Informacije iz registra

Temeljni kapital
20.000,00
Pravni oblik
društvo s ograničenom odgovornošću
Djelatnost
Poslovi upravljanja nekretninom i održavanja nekretnina
Posredovanje u prometu nekretnina
Poslovanje nekretninama
Djelatnost iznajmljivanja vlastitih nekretnina
Djelatnost turističke agencije
Turističke usluge u nautičkom turizmu
Turističke usluge u ostalim oblicima turističke ponude: seoskom, zdravstvenom kulturnom,wellness, kongresnom, za mlade, pustolovnom, lovnom, športskom, golf turizmu, športskom ili rekreacijskom ribolovu na moru, ronilačkom turizmu, športskom ribolovu na slatkim vodama kao dodatna djelatnost u uzgoju morskih i slatkovodnih riba, rakova i školjaka i dr.
Ostale turističke usluge - iznajmljivanje pribora i opreme za šport i rekreaciju, kao što su sandoline, daske za jedrenje, bicikli na vodi, suncobrani, ležaljke i sl.
Turističke usluge koje uključuju športsko-rekreativne ili pustolovne aktivnosti
Iznajmljivanje strojeva i opreme, bez rukovatelja i predmeta za osobnu uporabu i kućanstvo
Projektiranje, građenje, uporaba i uklanjanje građevina
Pružanje usluga uređenja i održavanja okućnica i krajolika
Djelatnost čišćenja zgrada i objekata
Djelatnost dekoratera za unutrašnje i vanjsko uređenje objekata
Pružanje usluga pranja i kemijskog čišćenja
Kupnja i prodaja robe
Obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
Djelatnosti javnoga cestovnog prijevoza putnika i tereta u domaćem i međunarodnom prometu
Prijevoz za vlastite potrebe
Izgradnja, održavanje i popravak bazena za plivanje
Pripremanje hrane i pružanje usluga prehrane
Pripremanje i usluživanje pića i napitaka
Pružanje usluga smještaja
Pripremanje hrane za potrošnju na drugom mjestu sa ili bez usluživanja (u prijevoznom sredstvu, na priredbama i sl.) i opskrba tom hranom (catering)
Istraživanje tržišta i ispitavnje javnog mnijenja
Savjetovanje u vezi s poslovanjem i upravljanjem
Promidžba (reklama i propaganda)
Pružanje usluga poduke putem tečajeva i predavanja
Računovodstveni i knjigovodstevni poslovi
Financije
Datum predaje zadnjeg financijskog izvješća 29.6.2018.
Godina 2017
Obračunsko razdoblje 1.1.2017. - 31.12.2017.
Vrsta izvješća GFI-POD izvještaj