TENDERS CONSULTING d.o.o.

Sesvetska cesta 95, 10360, Sesvete, Hrvatska
Aktivan
OIB 80096884464
MBS 081456285
Datum osnivanja 03.08.2022.

Opis tvrtke

Društvo sa ograničenom odgovornošću TENDERS CONSULTING d.o.o. registrirano je na adresi Sesvetska cesta 95, 10360, Sesvete, Hrvatska i posluje od 03.08.2022.. Trenutni direktor tvrtke je Vedran Gavić.

Vlasnik tvrtke je Vedran Gavić, dok je pretežna djelatnost društva registrirana pod šifrom N70200 - Savjetovanje u vezi s poslovanjem i ostalim upravljanjem. Tvrtka se svrstava u kategoriju mikro poduzeća prema kriterijima definiranim Zakonom o računovodstvu Republike Hrvatske.

Bonitetna ocjena tvrtke za 2026. godinu je AA+. Zahvaljujući ovim pokazateljima, TENDERS CONSULTING d.o.o. se pozicionira kao pouzdan partner u svojoj industriji.

Na današnji dan tvrtka NIJE blokirana

U 2025. godini tvrtka je ostvarila ukupne prihode u iznosu od 89.530,00.

Tvrtka zapošljava ukupno 1 radnika, dok prosječna bruto zarada po zaposlenom iznosi 1.869,33 mjesečno.

Certifikat bonitetne izvrsnosti 2026

Preuzmite bonitetni izvještaj

AA-

Detaljna ocjena tvrtke je: Visoka

Visoka stabilnost uz minimalne faktore rizika

0 320 420

Sažetak poslovanja

Računi
Nije u blokadi
Porezni dug
Nema poreznog duga
Sudske objave
Nije u postupku
Neisplaćene plaće
Poslovni subjekt uredno isplaćuje plaće
Ponuditelj u javnoj nabavi
Subjekat je ponudjač javnih nabavki
Naručitelj javne nabave
Subjekt nije naručitelj javne nabave

Kontakti


Vlasnik
Vedran Gavić
Direktor
Vedran Gavić

Osnovni podaci

Naziv
TENDERS CONSULTING d.o.o. za usluge
OIB
80096884464
MBS
081456285
Datum osnivanja
03.08.2022.
RKP
NKD
N70200 - Savjetovanje u vezi s poslovanjem i ostalim upravljanjem
Veličina subjekta
Mikro
Registarsko tijelo
Trgovački sud u Zagrebu
MB DZS
05634377

Financijski sažetak

Preuzmi financijske podatke
  2023 2024 2025
Ukupni prihodi 0,00 3.000,00 89.530,00
Ukupni rashodi 0,00 10.914,37 61.625,59
Dobit/gubitak 0,00 -7.914,37 25.364,04
Kapital 0,00 -5.259,91 20.104,13
Sredstva 0,00 5.760,30 30.806,01
Kratkorocne obveze 0,00 11.020,21 10.701,88
Dugorocne obveze 0,00 0,00 0,00
Potraživanja od kupaca 0,00 0,00 0,00
Broj zaposlenih 0,00 1,00 1,00
Prosječna bruto plaća po zaposlenom 0,00 449,62 1.869,33
Prosječna neto plaća po zaposlenom 0,00 275,67 1.157,88
Izvor: Financijska agencija FINA

Računi i blokade

Posljednji put provjerena blokada: 30.08.2026.

Nekretnine u vlasništvu

Često postavljena pitanja

Odgovorne osobe u tvrtki su: Vedran Gavić.
Ukupni prihodi tvrtke su 89.530,00.
Adresa tvrtke je Sesvetska cesta 95, 10360, Sesvete, Hrvatska.
Tvrtka ima 1 zaposlenih.
Datum osnivanja tvrtke je 03.08.2022..