St-210/2025


St-210/2025 Dražba je istekla
Datum
26.08.2026.
Početna cijena
4.437,05 EUR
Predmet aukcije
Ostala zemljišta
Vrijednost
4.437,05 EUR
Razgledavanje
Za dodatne informacije i dogovora za razgledavanje javiti se na e-mail: ivan.hudoletnjak@gmail.com Razgledavanje nekretnine je moguće u dogovoru sa stečajnim upraviteljem.
Uvjet prodaje
1. Prodaja se provodi prikupljanjem pisanih ponuda od fizičkih i pravnih osoba.2. Ponude se dostavljaju u zatvorenoj omotnici na adresu: STEČAJNI UPRAVITELJ IVAN HUDOLETNJAK, Ulica jezerski put 26, 42240 Ivanec, s naznakom ''St-210/2025 ponuda-ne otvarati'', te moraju prispjeti stečajnom upravitelju zaključno sa 26.08.2026.g. (ovaj rok smatra se bitnim sastojkom i propuštanje roka smatra se da ponuditelj nije dao ponudu tj. da je odustao od ponude).3. Ponuda mora sadržavati:a) ime i prezime/naziv tvrtke, adresu/sjedište, OIB ponuditelja, podatke za kontakt (broj telefona/mobitela; e-mail adresa b) ponuđeni iznos kupoprodajne cijene u EUR (brojkom i slovima), koja ne može biti manja od početne cijene,c) originalni potpis ponuditelja,Nekretnina će biti prodana ponuditelju koji ponudi najvišu cijenu, po načelu ''viđeno-kupljeno'', što isključuje sve naknadne prigovore kupca po bilo kojem osnovu.Sve poreze, pristojbe i ostale troškove vezane uz kupoprodaju snosi kupac.Ponuditelj čija će se ponuda prihvatiti kao najpovoljnija biti će obaviješten o tome najkasnije u roku od 8 dana od dana isteka roka za dostavu ponuda na broj telefona i email koji će dostaviti kao kontakt u svojoj ponudi, dok će ostali ponuđači u istom roku biti obaviješteni o redoslijedu svojih ponuda.Kupac je dužan položiti kupovnu cijenu u roku od 8 dana od dana prijema obavijesti o prihvatu ponude, na temelju obavijesti o prihvatu njegove ponude.Po uplaćenom kupoprodajnom iznosu iz ponude, u narednih 8 dana sklopit će se ugovor o kupoprodaji odnosno izdati račun. Ukoliko ponuditelj, čija je ponuda prihvaćena kao najpovoljnija, na poziv ne uplati ponuđenu cijenu u zadanom roku, smatrat će se da je svoju ponudu povukao a kao napovoljnijom će se proglasiti ponuda slijedećeg ponuditelja, prema visini ponuđene cijene, sa istim postupkom. Prodavatelj zadržava pravo poništiti ovaj oglas i ne prihvatiti niti jednu ponudu, sve do potpisa ugovora o kupoprodaji ili izdavanja račun
Adresa dražbe
Sve ponude se otvaraju kod javnog bilježnika koji će o tome sastaviti zapisnik, a ponude u kojima je ponuđena cijena niža od istaknute početne cijene, kao i nepotpune ponude, neće se razmatrati.
Datum objave oglasa o prodaji u javnom glasilu
12.08.2026
Sud
Trgovački sud OSIJEK
Glasilo objave prodaje
Web sudačka mreža i HGK očevidnik
Rok ponude
26.08.2026
Vrsta predmeta
Ostala zemljišta
Općina
Bogdanovci
Država KO
Hrvatska
Katastarska općina
SVINJAREVCI
Županija
Vukovarsko-Srijemska
Nadležni katastar
PODRUČNI URED ZA KATASTAR U VUKOVARU
Adresa
Ulica Crkvena
U naravi predstavlja
poljoprivredno zemljište
ZK uložak
2049
Napomena
Predmet prodaje je imovina stečajnog dužnika, nekretnina, i to:poljoprivredno zemljište, oranica, u Svinjarevcima, Ulica Crkvena, površine 4634 m2, upisane u zemljišnim knjigama Općinskog suda u Vukovaru, ZKO Vukovar, KO Svinjarevci, u zkul. 2049, čkbr. 496, sa početnom cijenom od 4.437,05 EUR.Nekretnina je u posjedu stečajnog dužnika.
Broj predmeta
St-210/2025
Katastarska čestica
496
Jamčevina
nema jamčevine
Naselje
Svinjarevci
Država naselja
Hrvatska
Površina
4.634 m2